Hakkımda

Merhaba

Sene 1992 günlerden 7 Şubat. Trabzonspor-Samsunspor maçı var ve ben doğdum. İlk golü Ogün Temizkanoğlu atınca adım Ogün oldu tabi.

Eğitim hayatımı merakımı gidermek için tamamladım dersem yalan olmaz. İlkokulu Bakırköy Kartaltepe İlköğretim'de, liseyi Bahçelievler Erkan Avcı Teknik'te ve üniversiteyi Yıldız Teknik'te bitirdim.

Üniversiteyi bitirdikten sonra günümüz Türkiye'sinde genelde alışık olduğumuz gibi kendi mesleğim ile ilgilenmedim. HSBC bankasında işe başladım ve 3,5 yıl çalıştığım iş hayatımı neden olmasın ki kendi mesleğimi icra edeyim diyerek bıraktım. İkitelli sanayide bir makine üretim firmasında işe başladım. Bu süreçte neden kendi mesleğimi yapmak istemediğimi de anlamış bulundum. Yaklaşık 9 ay sonra ikna yeteneğime güvenerek Bimeks firmasında satış danışmanı olarak işe başladım. Daha sonrasında Canon, Vatan Bilgisayar, Samsung gibi firmalarda iş hayatıma devam ettim.

Lise zamanlarımdan beri web tasarım, grafik, kurgu, video ve fotoğraf alanları ilgimi çekiyor ve amatör olarak bu alanlarda kendimi geliştirip içerik üretiyordum. Geldiğimiz noktada ise bu alanların hepsini kullanabildiğim bir işte çalışmaya başlayarak hobiyi mesleğe çeviren mutlu insanlar arasında yerimi aldım.

Söz Köşesi


Trabzonspor’ u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım KOYUNCU

Ay yıldızlı bayrağa dokunanlar, hangi yabancı bayrağa güveniyorlarsa, o bayrağın ülkesine yolculuğa hazırlansın; çünkü bu toprak, tarihin her döneminde, her cins ihaneti tükürdü, kustu, fırlattı ve tekmeleyerek kovdu.

Nihat GENÇ

Kullandığım Programlar

Kullandığım Ekipmanlar